Ufuk 2020 Programı Proje Toplantısı
Avrupa Komisyonu 26 Kasım 2015 tarihinde Belçika/Brüksel'de Ufuk 2020 Programı'na sunduğu projesi başarılı bulunan koordinatörleri proje raporlama, ödeme ve tadilname süreçleriyle ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirmek adına bir toplantı düzenlemektedir. Toplantının gündemi ekte bilgilerinize sunulmaktadır. Katılımcı sayısının 500 olarak planladığı toplantıya erken kayıt yaptırmak etkinliğe katılımın temini açısından önem arz etmektedir. Toplantıya kaydınızı https://ec.europa.eu/digital-agenda/events/cf/h2020-coordinators-day-5/register.cfm linkinden yapabilirsiniz. Toplantı, koordinatörü olduğunuz projelerinizi sorunsuz yürütebilmeniz ve süreçlere dair aklınızdaki sorulara doğrudan Komisyon yetkililerince yanıt alabilmeniz açısından TÜBİTAK Ufuk 2020 Programı Ulusal Koordinasyon Ofisi'nce önemli ve faydalı görülmektedir.

Toplantıya aynı zamanda https://scic.ec.europa.eu/streaming/coordinators-day linkinden de elektronik ortamda eşzamanlı olarak bağlanabilir, yerinde katılım sağlamadan da aktarılan bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Sorularınız için koordinatörü olduğunz projenizin bulunduğu alanın linkte bilgileri yer alan (http://h2020.org.tr/tr/content/horizon-2020-ekibi) Ulusal İrtibat Noktasıyla irtibat kurabilirsiniz.