KAMU ÖZEL ORTAKLIKLARI ( PPP ) BİLGİ GÜNÜ

Kamu – Özel Ortaklıkları (PPP) Bilgi Günü ve Proje Pazarı, 14 Ekim 2016

Değerli Araştırma ve Sanayi Temsilcileri,

14 Ekim 2016 tarihinde Brüksel/Belçika’da, Avrupa Komisyonu tarafından Ufuk 2020 Programı Kamu-Özel Ortaklıkları Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinliği düzenlenecektir. Etkinlik kapsamında sırası ile “Geleceğin Fabrikaları (Factories of the Future)”, “Enerji Verimli Binalar (Energy-efficient Buildings)”, “Avrupa Çevre Dostu Araçlar Girişimi (European Green Vehicles Initiative)” ve “Sürdürülebilir İşlem Endüstrileri (Sustainable Process Industry)” çağrı programları bilgilendirmesi yapılacaktır. 

Etkinlik için katılımcı sayısı limiti vardır, bu nedenle en kısa zamanda kayıt olunması gerekmektedir. Etkinliğe katılım ücretsiz olup kayıt yaptırmak zorunludur.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere (program, kayıt vb)  ulaşmak için lütfen tıklayınız.   

“Geleceğin Fabrikaları” ve “Sürdürülebilir İşlem Endüstrileri” alanları ile ilgili sorularınız için ncpnmp@tubitak.gov.tr ile, “Enerji Verimli Binalar” alanı ile ilgili sorularınız için  ncpnmp@tubitak.gov.tr ve  ncpenergy@tubitak.gov.tr  ile, "Avrupa Çevre Dostu Araçlar Girişimi" alanı ile ilgili sorularınız için  ncptransport@tubitak.gov.tr ile iletişime geçebilirsiniz.